سخنران مورد نظرتان را انتخاب کنید

دکتر حسین طهماسبیدکتر هلاکوییدکتر حبشیدکتر شهرام اسلامیدکتر فرهنگدکتر مجددکتر انوشهدکتر شیریاحمد حلتدکتر آزمندیانسهیل رضاییدکتر علی بابایی زادحجت الاسلام حاج آقا دهنویدکتر ابراهیم میثاقدکتر رضا ناظریدکتر امیر مهرداد خسرویدکتر غلامعلی افروزدکتر سیما فردوسیدکتر عبدالرضا کردیدکتر علیرضا تبریزیدکتر علیرضا نبیدکتر عیسی جلالیدکتر مصطفی تبریزی

Call us

آدرس و تلفن مشاوره، ارتباط و تماس با مطب دکتر مجد

برای دانلود سخنرانی های دکتر مجد روی نام ایشان کلیک کنید:

دکتر مجد

آدرس و تلفن مشاوره، ارتباط و تماس با مطب دکتر مجد

تهران- خالداسلامبولی (وزرا) – خیابان ۲۷ – پلاک ۲ – ساختمان بهاران- دکتر میرمحمد ولی مجد تیموری

تلفن:
۰۲۱ – ۸۸۷۹۵۹۹۵


دیدگاه‌ها

2 پاسخ به “آدرس و تلفن مشاوره، ارتباط و تماس با مطب دکتر مجد”

 1. با سلام من با پاسخگویی آنلاین مشاوره کردم شمارو معرفی کردن.
  من یه سوال دارم چرا به دلیل بزرگ بودن آلت من همسر من واژن آن خیلی گشاد شده و حس خاصی نداره.
  البته ابتدا ورود بسته هست.
  توضیح کاملتر اینکه من اوایل ازدواج حتی بخاطر بزرگی آلت نمی‌توانستم سکس داشته باشم. مدتی با وسیله دهنه واژن گشاد شد ولی الان بعد از 20 ثانیه واژن آنقدر گشاد میشه که حسی نداره.
  من 31 ساله لیسانس عمران
  زنم دیپلم 27 ساله

 2. فرزانه نیم‌رخ
  فرزانه

  سلام جناب آقای دکتر
  روز شما بخیر
  من مادری هستم که به همراه تک پسرم که یک سالشه و همسرم در تهران به دور از خانواده هامون و فامیل ها و حتی یک نفر آشنا زندگی می‌کنیم. نه دوست نه همسایه نه هیییییییچ کس دیگه ای. در حدی که اگر اتفاقی برای ما بیفتند شاید هیییچ موقع کسی به فریادمان نرسد. به طوری که واقعا من میگم ما تبعیدی ها و فراموش شده ها هستیم. چون خودم متولد شهر یزد و همسرم متولد شهر شمالی هست و تهران به خاطر کار همسرم دائم العمر قراره اینجا بمانیم. روزهای تنهایی و غریبی روح و روان هر دومون و حتی بچه ما رو خدشه دار کرده.
  سوالم از شما این بود که آیا شما پکیج مشاوره یا فایل صوتی و تصویری یا کتاب یا هر چیزی که بتونم مطالعه کنم و رنج تنهاییم رو کاهش بده رو دارید که بتونم تهیه کنم و روزهای خوب تری رو برای خودم و همسرم و تنها سرمایه ام یعنی پسرم بسازم. میشه بهم هر منبع فارسی یا انگلیسی در این رابطه بهم معرفی کنید که تهیه کنم.
  دنبال کلمات امیدبخشم که باهاش کنار بیام که در این تنهایی که سرنوشتمان رقم خورده قطعا حکمتی بوده و جوانیمان در تهران به دور از خانواده هایمان به تاراج نمی‌رود. اینو هم بگم بعد از زایمانم به دلیل تنها بودن در امر بچه داری افسردگی شدید گرفتم چون بییییییییی نهاااااااااااااااایت تنها و رانده شده از هر طرف هستیم. ممنونم از پاسخگوییتان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *