دانلود هنر عشق بازی ۱، ۲ و ۳ از حجت الاسلام دهنوی

دانلود سخنرانی هنر عشق بازی (زناشویی) حجت الاسلام حاج آقا دهنوی

برای دانلود سخنرانی های حجت الاسلام حاج آقا دهنوی و برای مشاهده ی کانال تلگرام، تلفن، آدرس و بیوگرافی حجت الاسلام حاج آقا دهنوی روی نام ایشان کلیک کنید:

حجت الاسلام حاج آقا دهنوی

دانلود هنر عشق بازی۱ از حجت الاسلام دهنوی:

آنچه از این دوره ی آموزشی در سراسر اینترنت منتشر شده است، کامل نیست. لطفا برای حمایت از سازندگان، نسخه ی کامل و اصلی و جدید آنرا را از نمایندگی رسمی تهیه فرمائید.

سخنرانی های روانشناسی و موفقیت

 دانلود از پیکوفایلدانلود از پارس گیگ

دانلود از آپلودبویمنبع: www.Ravanshenasi.info

آیا برای دانلود مشکل دارید؟

دانلود هنر عشق بازی۲ از حجت الاسلام دهنوی:

آنچه از این دوره ی آموزشی در سراسر اینترنت منتشر شده است، کامل نیست. لطفا برای حمایت از سازندگان، نسخه ی کامل و اصلی و جدید آنرا را از نمایندگی رسمی تهیه فرمائید.

 

دانلود از پیکوفایلدانلود از پارس گیگ

دانلود از آپلودبویمنبع: www.Ravanshenasi.info

آیا برای دانلود مشکل دارید؟

دانلود هنر عشق بازی ۳ از حجت الاسلام دهنوی:

آنچه از این دوره ی آموزشی در سراسر اینترنت منتشر شده است، کامل نیست. لطفا برای حمایت از سازندگان، نسخه ی کامل و اصلی و جدید آنرا را از نمایندگی رسمی تهیه فرمائید.

 

دانلود از پیکوفایلدانلود از پارس گیگ

دانلود از آپلودبویمنبع: www.Ravanshenasi.info

آیا برای دانلود مشکل دارید؟

 

34 دیدگاه برای “دانلود هنر عشق بازی ۱، ۲ و ۳ از حجت الاسلام دهنوی”

  1. این فایل ها زیپ یا فشرده شده اند و باید آنها را با استفاده از نرم افزار آنزیپ کننده از حالت فشرده خارج کنید

 1. سلام واقعا ممنون بابت راه اندازى ومديريت اين سايت واينکه توى ايران بايدبيشتربها بدن به آموزش مسائل جنسى ,باتوجه به آمارطلاق خودش بيانگرعمق فاجعه وخلل اين مسائل هست

 2. سلام, واقعا عالی بود, از همه دست اندر کاران بلاخص حاج اقا دهنوی نهایت قدردانی و سپاسگذاری دارم, یک سال نامزد هستم و این مجموعه هنرهای عشق بازی گوش کردم و به دیگران هم پیشنهاد کردم که این مجموعه رو تهیه کنن, بازم ممنون.

 3. جناب آقای دهنوی من برخلاف این دوستان عزیز که از شما تشکر وقدرانی می کنند شما را یک آدم بی حیا و بیشرمی می دانم که برای مطرح کردن خودش این صحبتها رو می کنه هنر عشق بازی تدریسی نیست همه بلدند و اگر قرار باشد بیاموزند خیلی بهتر و آموزنده ترازصحبتهای شما درسایت های ماهواره ای وجود دارد من فکر می کنم کمبود و عقده های جنسی شما باعث شده که این حرفارو بزنید به نظرمن آموزش شما توهین به همسران است لباس روحانی شما پوششی برای اعمال شماست من طبق حدیث معصومین ثابت می کنم که شما دین ندارید
  امام صادق علیه السلام ایمان ندارد کسی که حیا ندارد
  حضرت محمد صلی الله علیه و آله و سلم حيا تمام دين است‏ حیاء وایمان قرین یکدیگرند وقتی یکی را گرفتند دیگری همراه ان می رود خداوند وقتی بخواهد بنده ای را هلاک سازد ، حیاء را از او می گیرد و وقتی حیاء را از او بگیرد متنفر ومنفور می شود
  مدیر محترم سایت اگر نظرات بالا واقعا نظرات مردم است منتظرم نظر خودم را هم ببینم

  1. با سلام- خانم رفیعی- به نظر می رسد که نکاتی که جناب آقای دهنوی مجبور به بازگو کردن آن شدند به دلیل ضرورت ایجاب شده و ناشی از مشاوره ها و مراجعات زیادی بوده است- نکته دیگر که باید متعرض آن شوم این است که از نظر روانشناختی و دینی میل جنسی غریزی است اما رفتار جنسی باید آموزش داده شود. اگر ما این ها را آموزش ندهیم افراد از راه هایی که ممکن است هزاران مشکلات دیگر برایشان ایجاد کند به دست اورند/چه بهتر که یک روحانی این کار را بکند/ در ضمن اثبات دین داری افراد با یک حدیث به گمان بنده که طلبه هستم و با آیات و روایات آشنا هستم، قابل بررسی است. موفق باشید / به امید اینکه احتیاط بیشتری در مورد یکدیگر در قضاوت هایمان نماییم.

  2. سلام علیکم.خانم محترم اول هنگام صحبت با بزرگتر ادب رو که لازمه هرشخصیتیست رعایت کنید.
   ثانیا چطور دیدن تصاویر زشت ولخت وبرهنه غربیها براتون ازبین بردن حیا نیست ولی دانش و اطلاعاتی که انسان از وجود غریزه جنسی که نعمت خداوند جهت تحکیم خانواده اس به نحو دینی بهره مند بشه بیحیاییست؟؟؟
   دردین ما دیدن عورت وعمل زنانشویی دیگران حرام است گناه کبیره.
   اتفاقاً خداوند خودش در قرآن فرموده از گفتن حرف درست که جهت اصلاح روابط انسانی بشود شرم نکنید.

   امیدوارم روزی برسد که ما انسانها بتونیم فرق بین بیحیایی ودینداری رو بفهمیم

   فیلمهایی که زنان ومردان بیبندوبار غرب بازی میکنندتا جوانان رو بسوی بیحیایی وبیدینی سوق بدهند جای سوال داردکه شما با ادعای کاذب مذهبی بودن از عالم وارسته انتقاد میکنید ولی از اونها طرفداری ؟؟؟؟؟؟

   خواهرم

   دین ما دین کامل است که حتی به نوع روابط زنان شویی اسلامی هم دقت نظر دارد که ازوجود این غریزه درجهت سلامت خانواده خوب بهره ببرند.

   موفق باشید.

   یاعلی

 4. خانم رفیعی شماانگار نمیدونید این اموزشها براجوونای ما لازمه واموزششون میتونه به دوام وبهترشدن زندگی کمک کنه بهتره واقع بین باشید بجا منتقد صرف بودن اونم درمورد ایمان وحیا مگه سنجشش دست شماست؟

 5. ممنون به نظر من که عالییی بود. ۴ ساله ازدواج کردم و خیلی چیزها رو از صحبت های ایشون یاد گرفتم. آدم خیلی مسایل جنس مخالف رو نمیدونه و قیاس به نفس میکنه…. بازم ممنون

 6. کلا گفتن این حرفها و این آموزش ها در زندگی مشترک لازمه. بابت این موضوع خیلی ممنون از این استاد گرامی که این مطالب رو بازگو میکنن.

  ولی در اینجا یک مطلب مهم مطرح میشه و اونم بازگو کردن این مسایل جلو خانم ها و یا در جمعی که خانم ها و آقایون غریبه در یک جمع نشستن هست!!!!!!!! اصلا این خانم ها با چه رویی در این جمع نشستن؟ نمیدونم اینها چه خانم هایی هستند؟ فکر نمی کنم حتی خانم هایی که در پارتی های شبانه شرکت می کنند رو داشته باشند که این حرف ها رو از یک مرد غریبه و در جمعی که زن و مرد مشترک نشسته اند گوش بدهند. من که واقعا یخ کردم… و همچنین از این حاج آقای محترم تعجب می کنم که چطور به چشم خانم ها با لبخند نگاه می کند و این حرف ها را می زند. ایشون مییگن که تحریک خانم ها شنیداری هست پس یعنی خود ایشون نمی دونن که گفتن این حرف ها خانم ها را تحریک می کند؟؟؟؟ واقعا که….

  آیا حیای جامعه اسلامی فقط در این هست که تار موی زن دیده نشود؟؟؟ من که فکر می کنم وجود همچین جلسه ای حتی برای یک جامعه غیر اسلامی هم اخلاقی نیست چه برسد به یک جامعه اسلامی و شرقی؟؟ صحبت هایی که ایشون در تلویزیون می کردند بصورت جلسه با یک آقا بسیار خوب و آموزنده بود ولی آخه در جمع مختلط خانم و آقا؟؟؟؟؟ ابه نظر من قسمت سوم که فقط در جمع آقایون هست بسیار زیباتر و آموزنده تر هست و حد اقل حالت تهوع به آدم دست نمیدهد. شاید هم کسی اعتراض کرده که جلسه سوم را این طور برگزار کردن…

  قبلا شنیده بودم شهر قم با اینکه ظاهر مذهبی داره ولی از درون……. مثل اینکه واقعیت داره. میگن هر چی عشقیه زیر چادر مشکیه….. ببخشید این رو میگم ولی فکر کنم یک زن خیابونی تهران از نشستن در این جلسه شرمش بشه…. اگر خانم هستین و دارین این نظر رو میخونین تصور کنین تو این جلسه باشین…. به نظرم اگه خیلی مایلن در قم همچین همایش هایی برگزار کنن حد اقل خانم ها و آقایون رو تفکیک کنن و بین بخش اونها (و البته خود حاج آقا) یک پرده بکشن. چند سال پیش که دفتر رسمی ازدواج ما رو به مرکز بهداشت محله فرستاد برای آزمایش دو کلاس مجزا برای خانم ها و آقایون (با معلم خانم و آقا) برگزار کردن و در اونها مسایل جنسی رو یاد دادن….

 7. با سلام و سپاس فراوان خدمت استاد دهنوی . به نظر من مسایل جنسی ، پایه پیشرفت و تعالی انسان در کنار پایه های اساسی زندگی می باشد و بسیار بسیار مهم و ضروری ، خدا را شاکریم که در جامعه ما نیز شخصی پیدا شد که این مهم را بصورت گسترده و کاملا مفید و کاربردی آموزش دهند .صمیمانه سپاسگزارم . اجرتان با خدا.

 8. خانومهایی که دم از حرام وادب میزنید نگاه مطالبتون کنید!
  خانم سارا رفیعی که به شخصیت یک روحانی فهیم توهین کردند و اون خانم دومیه که بر اثر توهم و خیالپردازی میگه چطور خانم هاگوش میدن?و معلوم شدجلسه برای اقایون بوده…
  خواهشا جلوی یادگیری صحیح ومشروع مار نگیرید
  مانه اهل ماهواره ایم نه اهل توهین وخیالپردازی …
  صحبت خوب ومطلب عالی وحقیقت رایک مومن بایدازهرشخصی فرابگیردحتی اگرانشخص به آن عمل نکندیااصلااهل دین هم نباشد…درست شدخانمها…

 9. سلام به همه
  دوستان عزیز؛این خانم ها(سارارفیعی وزهره خانم) نظر شونو گفتند مثل شما که نظرتونوگفتید
  همون طوری که این دوست عزیزمون آقای امیر درانتهای مطلب شون فرمودند: نباید همدیگر رو عجولانه قضاوت کنیم
  اونها نظرشونو گفتند
  وشما هم نظرتونو میگین
  وتصمیم بااهل علم وعقل وفهم ودرک وشعوراست
  بنده هم امیدوارم در قضاوت هامون کمی تأمل وتدبر کنیم
  انشاألله

  1. دقیقا
   آفرین موافقم
   دونفر نظراتشونو گفتن
   مردم همه ریختن سرشون و هرچی تو دهنشون بود گفتن،دوستان کسیو تو قبر کسی نمیذارن
   پس تا وقتی زنده اید ب کار کسی کار نداشته باشید و هم و غمتون زندگی و طرز فکر خودتون باشه نه دیگران
   یاحــــق.

 10. عالی بود حاج اقا دست مریضاد.تشکر من دانشجوروانشناسی میدونم چقدامارطلاق وخیانت بخاطر این فضایابالاست ممنون یادمیدید ک درک بهتری داشته باشیم
  متاسفم ی عده فقط تو هرچیزی دنبال نقاط ضعفن بروخجالت بکش خانومی ک شرکتدکننده این جلسات رو بابی بندوبارهای توپارتی مقایسه کردی؟ کسایی ک پارتی میرن خودشون ن ی مدل همسرشون ک ۱۰۰تا مدل دیگم مبینن اونا رو چ نیازی ب نشستن تو این جلسات اگاهی دینی و..هس؟خانوم زهره و خ رفیعی خواهشا سم پاشی نکنید

 11. به نظر بنده
  این مسایل و راهکارهایی که آغای دهنوی فرمودند برای هر جامعه ای ضرورت دارد. و نکته ای دیگر این که ما باید فرهنگشو داشته باشیم که حتی اگه در جمع مختلط هم این حرفا زده بشه مهم سطح فکر و درک افراد خواهد بود . نه اینکه صرفا جمع چه جنسیتی باشند.

 12. سلام خسته نباشید
  لازم دانستم تا بخاطر زحمات و تلاشهای بسیار ارزشمندتان در مسیر آگاهی و تربیت اخلاقی ونیازهای فکری و جسمی علاقمندان صمیمانه از شما تشکر و قدردانی کنیم.
  ضمنا جادارد از زحمات جناب دهنوی هم که در این راستا زحمات بسسسسیار ارزشمندی کشیده اند تشکر قدردانی و سپاسگزاری کرد.
  ممممممممنون موفففففففففففففففففففففق باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code