3 دیدگاه برای “سایت دکتر علیرضا نبی”

 1. با سلام خدمت جناب آقای استاد دکتر علیرضا نبی
  اینجانب غلامرضا لاچینانی که پس از سالیان طولانی خدمت در شغل معلمی در شرف بازنشستگی هستم و می خواهم برای معلولین کاری انجام داده باشم.حدود دو سال است که به ساخت ویلچر برقی برای تعداد اندکی از معلولین اقدام نموده ،ولی موفقیتی در این راستا کسب نکرده ام،از جنابعالی خواهشمندم در صورت امکان مرا راهنمایی کنید.
  تلفن تماس ۰۹۱۳۲۷۱۷۹۴۴ آدرس ایمیل lachinanigh@gmail.com

 2. سلام و ارادت خدمت جنابعالی
  جناب دکتر بنده مثل شما کار آفرین هستم.
  طرحی بسیار کار آمد و قابل اجرا دارم که تولید را کاملا تغیر میدهد و ۵۰ درصد بیکاری را در مملکت از بین خواهد برد و انقلاب اقتصادی در ایران روی خواهد داد. در صورت امکان وقتی حضوری لطف کنید خدمت برسم. ممنون

 3. سلام عليكم دكتر جان. اينجانب عليرضا صالحي پور باورصاد كارمند بازنشسته شركت ملي حفاري ايران نظر به اينكه حركت انسان دوستانه شما را در يكي از كليپ هاي شما را ديدم و اين ايده به ذهن من آمد كه بتوانم با شما همكاري بكنم در اين مورد كه شما هم سرمايه داريد وهم دوستان سرمايه دار فقط شما لطف بكنيد از دولت جمهوري اسلامي دكل حفاري نفت وگاز را بصورتي كه خودتان بهتر مي دانيد منپاور او را بگيريد. افراد كارآمد و فني ومهندسين كار بلد را من برايتان رديف ميكنم تا هم چرخه اقتصاد كشور بچرخد وهم چرخ درامد خانواده ها. اميد به آنروزي كه شما برادر عزيز تصميم بگيريد ومن هم با شما بتوانم همكاري بكنم. ودر اين راستا نه تنها فقط مجرمين را استخدام بكنيد بلكه پاه را فراتر گذاشته وافراد سالم و سازنده اي مثل ما را هم بگيريد وكاري بكنيم كه جهادي باشد. به اميد آنروز. يا حق.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code